122014Вер
Берегівська міська рада влаштувала благодійний концерт для військовослужбовців-учасників АТО , які перебувають на лікуванні в Мукачівському військовому госпіталі.

Берегівська міська рада влаштувала благодійний концерт для військовослужбовців-учасників АТО , які перебувають на лікуванні в Мукачівському військовому госпіталі.

p_99077_1_gallerybig

9 вересня 2014 року Берегівська міська рада влаштувала благодійний концерт для військовослужбовців-учасників АТО , які перебувають на лікуванні  в Мукачівському військовому госпіталі. За словами міського голови Берегова Золтана Бабяка, до акції приєдналися і управління освіти Брегівської міськради та міська дитяча бібліотека. Діти Берегівщини  виготовили із великою любов’ю та щирими побажаннями якнайшвидшого одужання малюнки та листи для  хлопців, які перебувають на лікуванні. Наприклад,  учениця Тетяна Туряниця власноруч приготувала близько 50 патріотичних стрічок-браслетів. Деякі підприємці м. Берегова: Юрій Дем’янчук, Ганна Гавриш, Валерій Повод, Наталія Волкорєзова та її колектив, Тетяна Яблінська організували солодкий стіл для присутніх у залі поранених бійців і також для тих, хто не зміг через стан здоров’я бути присутніми.

Концертна програма розпочалася із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО. А далі перед хлопцями виступили актори Берегівського українського Народного театру імені Я. Бандурович – Надія Матей, Юрій Мельник, Іван Чегіль та Олександр Брускі, учасник колективу «Фантазія» ББДЮТ. Запальними танцями підняли настрій бійцям і учасники із зразкового танцювального колективу шоу-гурту «Атас» та шоу гурту « Стріт-Денс». Соло на саксофоні зіграв для воїнів Йожеф Ільїш, а у виконанні Івана Чегіля хлопці почули гарні закарпатські та українські пісні.  Бійці були вкрай вдячні берегівчанам за концертну програму, за патріотичні браслети, які вони з радістю носитимуть щодня як обереги. А листи і малюнки від берегівських дітей  підбадьорюватимуть щодня їм настрій.