32019Чер

РОБОЧИЙ ВІЗИТ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ДО МУКАЧІВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ 31 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

31 травня 2019 року Міністр Оборони Полторак Степан Тимофійович з робочим візитом відвідав Мукачівський військовий госпіталь. Ним було оглянуто лікувально-матеріальну базу закладу.

– Я був у вас у 2015 році – ви інтенсивно рухаєтесь вперед, але на моє переконання, вам треба ще допомогти, тому що самостійно за рахунок надання послуг побудувати сучасний медичний заклад, який був би конкурентоспроможний і який надав якісні та професійні послуги важко. Звичайно треба і фінансовий ресурс. Я прийняв рішення щодо виділення 25 млн грн на ремонт для того, щоб привести в порядок ваші приміщення і 20 млн грн на обладнання, тому що без сучасного обладнання для діагностики лікувати дуже важко, – зазначив Міністр Оборони України.

Окрім цього, Степан Тимофійович Полторак відвідав поранених бійців, які проходять лікування у Мукачівському військовому госпіталі.

– Я сьогодні приїхав сюди, щоб нагородити вас та особисто подякувати за службу. За те, що ви з першого дня стали на захист країни, пройшли крізь запеклі бої, отримали поранення, але продовжуєте стояти в строю і надалі захищати Україну. Дякую вам за це! – наголосив Степан Тимофійович  Полторак.

За самовідданість і стійкість, проявлені під час виконання бойових завдань на Сході країни, зразкове виконання військового обов’язку, мужність та відвагу, двох військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади було нагороджено відзнаками Міністерства оборони України.

Нагрудним знаком «За військову доблесть» нагороджено старшого лейтенанта Володимира Продуна.

Нагрудним знаком «За зразкову службу» нагороджено молодшого сержанта Владислава Жовтані.

Бійці бригади мужньо захищали українські землі на Сході країни з самого початку російської збройної агресії, отримали бойові поранення в ході запеклих боїв за м. Дебальцеве та наразі проходять повторне лікування у медичному закладі.