Денний стаціонар – це лікувальний підрозділ поліклінічного відділення, де надається кваліфікована медична допомога хворим, які не потребують цілодобового медичного нагляду.

Денний  стаціонар –  це чудова  можливість отримати медичне лікування хворим та іншим категоріям , напружений ритм життя яких не дає можливості проходити обстеження в стаціонарі цілодобово. В умовах денного стаціонару на базі госпіталю проводиться комплексне обстеження та медикаментозне лікування за направленням лікарів різних спеціальностей. Між процедурами пацієнт може відпочити в комфортній палаті, а після контрольного огляду лікаря піти додому до наступного ранку.

Покази до направлення на денний  стаціонар

Хворі, яким потрібна надання кваліфікованої медичної допомоги при гострих та загостренню хронічних захворювань в умовах поліклінічно-амбулаторного закладу;

Долікування хворих та проведення реабілітації в стадії затухаючого загострення захворювання в післяопераційному періоді, після виписки з госпіталю;

Проведення профілактичних та лікувальних заходів хворим, які перебувають на диспансерному обліку.

Необхідне медикаментозне, фізіотерапевтичне лікування і час перебування у денному стаціонарі визначається лікуючим лікарем індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану хворого та обсягу проведеного лікування.

Service details

Like it ?1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.