ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ, РЕАНІМАЦІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

Начальник відділення: майор медичної служби Чехович Михайло Іванович, лікар вищої категорії,  закінчив Буковинську державну медичну академію в 2001 році. В 2004 році закінчив Українську військово – медичну академію(м. Київ), за спеціальністю анестезіологія та реаніматологія(отримав диплом магістра медицини). Стаж роботи за фахом 16 років. 

Старший ординатор відділення: майор медичної служби  Воляник Тарас Маркіянович, лікар вищої категорії, головний анестезіолог в зоні відповідальності військового госпіталю.Стаж роботи за фахом 19 років.

Ординатор відділення:  працівник ЗСУ Куртяк Ярослав Олександрович лікар вищої категорії. Закінчив Ужгородський національний університет медичний факультет в 1991 році. Стаж роботи за фахом 23 роки.

Ординатор відділення:  працівник ЗСУ Андрашко Любомир Володимирович лікар вищої категорії. Закінчив Ужгородський національний університет медичний факультет в 2001 році. Стаж роботи за фахом 13 років.

 Відділення анестезіології,  реанімації та інтенсивної терапії  (для хірургічних та терапевтичних хворих) розташоване в хірургічному корпусі госпіталю на першому поверсі. Всього у відділені розгорнуто 5 ліжок, на яких проходить лікування близько 700 пацієнтів на рік. Складається з двох палат (палата-реанімаційний зал на 2 ліжка, палата для післяопераційних хворих на 3 ліжка) та сестринський пост.

У відділенні працюють лікарі та медичні сестри з великим досвідом проведення анестезій та інтенсивної терапії пацієнтам з різноманітною патологією різного ступеню важкості,організоване добове чергування лікаря-анестезіолога,  середнього медичного персоналу та молодшого медичного персоналу.  Щодня проводяться ранкові сумісні огляди пацієнтів лікуючими лікарями та реаніматологами за участю головних спеціалістів госпіталю для визначення найоптимальнішої тактики лікування.

Відділення забезпечене сучасною апаратурою для проведення штучної вентиляції легень та оснащене системою добового моніторного спостереження за станом  пацієнтів. Лікарями відділення проводяться регулярні тренінги з середнім медичним персоналом по удосконаленню знань та вмінь при роботі з пацієнтами.

В комплексі інтенсивної терапії широко використовуються різноманітні методи:

 -постійний кардіомоніторинг пацієнтів;

 – подовжена штучна вентиляція легень;

 -методи детоксикації ;

 – ультрафіолетове опромінення крові ;

 -повне парентеральне харчування;

Одним з головних завдань лікарів відділення є анестезіологічне забезпечення  оперативних втручань,  які виконуються у госпіталі (більше 1000 анестезій на рік). Для знеболення під час оперативних втручань використовуються всі сучасні методики проведення анестезії:

–  загальна внутрішньовенна анестезія з інтубацією трахеї та штучною вентиляцією легень;

–   внутрішньовенна анестезія із збереженням самостійного дихання;

–   медикаментозна седація;

–   спінальна анестезія;

Зазвичай пацієнти оглядаються анестезіологом напередодні оперативного втручання з метою визначення виду та ризику анестезії з призначенням за необхідності передопераційного дообстеження та підготовки.

Відділення  оснащено наркозно-дихальними апаратами (Бриз).  Крім того лікарі-анестезіологи беруть активну участь разом з лікуючими лікарями у визначенні тактики перед- та післяопераційної інтенсивної терапіїї при різних патологіях.

В разі важкого стану пацієнт отримує необхідне лікування та догляд в умовах палати відділення реанімації до стабілізаціїї усіх життєвоважливих показників.

Начальник відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

майор медичної служби ЧЕХОВИЧ Михайло Іванович

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.