Доброго дня! Рівняли перегородку носа. Операцію здійснив лікар-гуморист Гриневич Орест. Операція пройшла в теплій, безболісній та дружній обстановці під звуки хрустких хрящів носа. Від імені всіх хворих мобілізованих висловлюю щиру подяку та пропоную нагородити вищезгаданого фахівця премією та відпусткою на Канарах. Ну хоча б премією. Не знав, що ж так можна вільно дихати та прочищати чакри носа. Немає тепер кращого...
Читати далі

Мобілізований

Я как пенсионер вооруженных сил,  ежегодно лечусь в военном госпитале, благодаря которому и живу на этом свете. Больше всего мне повезло с моим лечащим врачем. Это Романовская Татьяна Ярославовна, чуткая, улыбчивая с внимательным отношением к моим проблемам. Надо отметить, что персонал терапевтического отделения трудолюбивый и внимательный.
Read More

Игорь Петрович

Кілька  тижнів тому робив операцію на перегородці носа в хірургічному відділенні госпіталя.  ЛОР лікар  Любомир Гриневич, який мене оперував виявився справжнім професіоналом своєї справи.
Читати далі

Роман

Доброго дня!
Рівняли перегородку носа. Операцію здійснив лікар-гуморист Гриневич Орест. Операція пройшла в теплій, безболісній та дружній обстановці під звуки хрустких хрящів носа.
Від імені всіх хворих мобілізованих висловлюю щиру подяку та пропоную нагородити вищезгаданого фахівця премією та відпусткою на Канарах. Ну хоча б премією. ;)
Не знав, що ж так можна вільно дихати та прочищати чакри носа. Немає тепер кращого відчуття як дихати морозним свіжим повітрям сонячного Закарпаття та аромат сухого закарпатського вина.
Дякую!
ЗІ: ну його нафіг ті тампони…

Мобілізований
noname@ukr.net


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.