202014Вер

У Мукачівському військовому госпіталі лікуються військовослужбовці із зони АТО

Уже більше 40 військових із зони АТО пройшли лікування в Мукачівському військовому госпіталі. Деякі з них дотепер лежать на лікарняних ліжках. Серед них не лише поранені, хворі, а й бійці із соматичними захворюваннями, повідомляє “Мukachevo.net“.

Пацієнти небагатослівні, хоча за словами начальника госпіталю, зараз стан хворих значно покращився і з ними спілкуватися стало набагато легше. У шпиталі бійців намагаються забезпечити всім необхідним. Неабияку підтримку пораненим надають волонтери, активісти і навіть діти. 12-річний хлопець надіслав сміливим бійцям листа і малюнок від душі. Кінця війни поки не видно, каже начальник госпіталю, тож військовий медзаклад чи не щодня чекає поповнення. Мукачівський шпиталь готовий надати медичну допомогу п’ятдесятьом бійцям одночасно.